});
loading image Trwa ładowanie strony...
-->
Studio Szczecin
Dostępność towarów

Z uwagi na ogromną ilość pozycji w naszym sklepie większość z nich dostępna jest na zamówienie. Codziennie aktualizujemy informacje o dostępności poszczególnych pozycji. Jeśli model płytki znajduje się w ofercie naszego sklepu jest to również równoznaczne z jego dostępnością u producenta. Wycofane z produkcji kolekcje, oraz pojedyncze kafelki są na bieżąco wycofywane z oferty sklepu internetowego.

W przypadku kafelków produkcji np. hiszpańskiej czas od złożenia zamówienia do wysyłki na wskazany adres wynosi maksymalnie 10 dni roboczych. Czas dostawy jest podawany indywidualnie dla każdego wybranego wariantu przedmiotu.

Dostępnosć towarów

Czas przesyłki może ulec skróceniu o czym zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani telefonicznie lub pocztą elektroniczną.
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące czasów dostawy zalecamy skorzystanie z opcji "Zadaj pytanie o produkt", która prowadzi do formularza kontaktowego.
W przypadku, gdy na stronie produktu czas wysyłki wynosi 24h, a chcą zamówić Państwo większą ilość, musimy zrewidować nasze stany magazynowe i ostatecznie potwierdzić dostępność wymaganej ilości.
Niezwłocznie odpowiadamy na pytania zadane poprzez formularz kontaktowy.Wszystkie czasy dostępności towarów zamieszczone w naszym sklepie są dla nas wiążące.
W razie niedotrzymania czasu dostawy mogą Państwo ubiegać się o rabat na zakupione towary.

Jak sprawdzić stan zamówienia?

Stan zamówienia jest na bieżąco aktualizowany na stronach naszego sklepu. Aktualny stan można sprawdzić po zalogowaniu się na konto z którego zostało złożone zamówienie:

Zaloguj w Alekafelki.pl

Po zalogowaniu w pasku pojawiają się nowe opcje:

Zalogowanie Alekafelki.pl

Pod linkiem "Zamówienia" znajduje się lista wszystkich dotychczasowych zamówień, oraz ich stanu. Pod linkiem "Pokaż" można sprawdzić aktualne dane do zamówienia (które np. zostały zmienione już po jego złożeniu).

Złożone zamówienia - Alekafelki.pl

Ponadto informacja o aktualnym stanie zamówienia jest zawsze dostępna pod numerami telefonów: 91 350 73 79, oraz 501 478 963, a także poprzez e-mail: sklep@alekafelki.pl