});
loading image Trwa ładowanie strony...
-->
Studio Szczecin
Mosavit

W roku 2002 fabryka Mosavit została stworzona z jasnym celem: Tworzyć i rozwijać mozaiki szklane, produktami różniącymi się od dostępnych na hiszpańskim rynku.

Nieprzerwanie działając wedle tej filozofii, Mosavit może podsumować swoje roczne osiągnięcia w następujący sposób:

2003 – Rozpoczęła się produkcja kolekcji Nacaré, pierwszej kolekcji z perłowym wykończeniem.
2004 – Powstała kolekcja Acquaris, pierwsza z opalizującym połyskiem w świecie mozaik – była wyznacznikiem trendów w branży.
2005 – Została zaprezentowana i opatentowana kolekcja Fosvit. Mozaiki świecące w ciemności, wykazały wszechstronność i ogrom zastosowań. Zaskakujący i innowacyjny produkt.
2006 – Metaliczne wykończenie mozaik. Złoto, srebro, aluminium, brąz – zastosowane w mozaikach.
2007 – Skupiono się na wykończeniach teksturą i matowych. Powstały kolekcje Rock, Urban.
2008 – Powstała matowa, opalizująca kolekcja Elogy.
2010 – Zaprezentowano kolekcję Pandora, która przyczyniła się do otrzymania nagrody ‘Alfa de Plata’ na targach Cevisama 2010 – Mosavit został pierwszą hiszpańską fabryką wyróżnioną tą nagrodą z naciskiem na rozwój i projekty.
2011 – Rozwój innowacji był kontynuowany, dzięki czemu powstała kolekcja Glitter, z brokatem .
2012 – Skupiono się na kombinacjach różnych wzorów i tekstur, co pozwoliło rozwinąć się obszernym kolekcjom Sundance i Moondance.
2013 – Powstały kolekcje Trendy, Drops i Bamboo, z zaskakującym efektem optycznym, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez klientów. W czasie targów Cersaie, zostały zaprezentowane dwie dodatkowe kolekcje: Dreams – wzory kwiatowe i Pelle – imitująca skórę, ze śmiałą i wyrafinowaną prezencją.
2014 – Został zrewolucjonizowany koncept szklanych mozaik, dzięki czemu druk cyfrowy został wprowadzony do procesu produkcyjnego. Dzięki temu, na Cevisamie została zaprezentowana nowa marka Print, zawierająca kolekcję Forest – z drewnopodobnym wyglądem, kolekcję Graphics i Marble – z nadrukiem imitującym marmur.

Wybierz kolekcję:

Dostępne kolory: Biało-czarny, Biało-czerwony, Biało-niebieski, Biało-zielony, Czarno-żółty.

23.00 PLN