Dostawa

Współpracujemy z uznanymi na rynku firmami kurierskimi specjalizującymi się w przewozie towarów gabarytowych. Wszystkie kafelki wysyłamy wyłącznie na zabezpieczonych paletach lub półpaletach. Każda dostawa paletowa jest ubezpieczona. Zostaje jej również nadany numer listu przewozowego, który przesyłamy na Państwa życzenie.

Kurierzy przemieszczają się ciężarówkami wyposażonymi w wózek paletowy, oraz windę hydrauliczną. Przewoźnik zwykle kontaktuję się z odbiorcą w dniu dostawy, w celu ustalenia dokładnej godziny dostawy.

Usługa dostawy nie obejmuje wnoszenia zamówionego towaru. 

W przypadku braku możliwości sprawdzenia towaru w obecności kuriera, prosimy o przyjęcie towaru z dopiskiem 'bez sprawdzania zawartości'.

W przypadku, gdyby towar dojechał nieprawidłowy lub uszkodzony, należy udokumentować szkodę zdjęciami i spisać z kurierem doręczającym tzw. 'protokół odchyleń'. Protokół musi być spisany najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od momentu dostarczenia towaru.

Dostawy przesyłek są realizowane w godzinach 8.00 - 17.00od poniedziałku do piątku. W szczególnych przypadkach, utrudnionych warunkach dostawy prosimy o informację w trakcie składania zamówienia.

Jeśli posiadasz numer listu przewozowego, kliknij w logo przewoźnika, żeby przejść do systemu śledzenia przesyłek (otworzy się nowa strona).

 

System Trackingowy JAS FBG

 

System Trackingowy DB Schenker

 

Przybliżona tabela kosztów dostawy

Przesyłka jest obliczana automatycznie w zależności od wagi wszystkich produktów w koszyku. Cena nigdy nie przekroczy górnej granicy 199 PLN. Cena dotyczy dostawy na terenie Polski.

1 - 10 m2 99 PLN
11 - 20 m2 159 PLN
20+ m2 199 PLN